Доставка і оплата

10 серпня
2600

Оформлення замовлення

Після того, як ви оформите замовлення, вам на вказаний номер телефону або ж на електронну пошту прийде сповіщення, що ваше замовлення передане на обробку. Обробка може тривати від декількох хвилин до декілька годин.  

Безкоштовна доставка 

Від 1500 гривень на поштове відділення Нової Пошти або кур’єрською доставкою Нової Пошти. Все, що менше суми 1500 гривень  –оплачується згідно тарифів перевізника.

Способи доставки

 • Самовивіз з магазину

Як це відбувається:

 1. Замовляєте бажаний товар на сайті;
 2. Обираєте зручний для вас спосіб оплати (готівкою на касі, банківською картою на касі або онлайн оплата на сайті банківською картою);
 3. Обираєте магазин, в якому бажаєте забрати обраний товар та очікуєте повідомлення від нашого менеджера про наявність усього списку товарів в обраному магазині. 

Якщо весь товар є на обраній локації, можете забирати даний товар до однієї години. Якщо немає усіх позицій, ми здійснюємо переміщення з іншого магазину в обраний вами пункт, і ви отримаєте повідомленням з датою та часом отримання.

 1. Після цього приходите в магазин, показуєте консультанту на касі номер та чек про оплату, і забираєте своє замовлення.

Від наявності обраних товарів буде залежати швидкість доставки.

 1. Резерв вашого замовлення при самовивозі із магазину триває 2 дні. У випадку, якщо товар повністю буде оплачений, резерв зберігання товару безстроковий.


 • Доставка на відділення Нової Пошти

Час доставлення посилки компанією “Нова Пошта” зазвичай становить не більше 3 робочих днів. Замовлення, які були оформлені до 14:00, ми того ж дня передаємо для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00, передаються компанії «Нова Пошта» наступного дня. Після цього перевізник повідомить вам точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення.

Здійснити оплату товару ви зможете за допомогою карток VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова Пошта».

Після доставки товару на склад Нової Пошти замовлення зберігається на пункті видачі не більше 4 робочих днів, потім повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач.


 • Доставка Новою Поштою кур’єром 
 1. При оформленні замовлення з доставкою кур’єром, вам необхідно вказати адресу, куди має бути доставлене ваше замовлення.
 2. Після цього необхідно обрати зручний для вас спосіб оплати. 

Готівкою кур’єру при отриманні, банківською картою на сайті або ж безготівковим перерахунком коштів по рахунку.

 1. Кур’єр зателефонує вам за 30-60 хвилин до прибуття за вказаною вами адресою.

Способи оплати

Готівкою

 • При отриманні замовлення самовивозом в магазині;
 • При отриманні товару у відділенні “Нова Пошта” без комісії за післяплату.

Безготівковий розрахунок

 • Картою Visa або Mastercard на сайті через LiqPay;
 • Рахунок-фактура на розрахунковий рахунок “MONAKO”.

Важливо

Перед здійсненням оплати замовлення готівковим способом, ви повинні обов’язково перевірити товар на його цілісність та наявність дефектів. 

При виявленні механічних пошкоджень на товар (тріщин, сколів, вм’ятин та інше.) або його повної непрацездатності, вам негайно необхідно зателефонувати в інтернет-магазин за номером: 0 (800) 306-063 і повідомити про це оператора, який вас проконсультує з приводу повернення або обміну і допоможе знайти правильне рішення в ситуації, що склалася.