3D-ручки

Знайдено 34 товари
Фільтр
Ручка 3D 14164
Інші ТМ
Ручка 3D 14164
645 грн
3D ручка 168-E "PEN-2" 5V2A
Інші ТМ
3D ручка 168-E "PEN-2" 5V2A
557 грн

3D-ручки – надзвичайно цікаві гаджети, 3d pen стане у пригоді в кожному домі. З її допомогою можна творчо проводити час, будуючи скульптури та інші просторові об’єкти. Ви також зробите невеликий ремонт побутових предметів з пластмаси, заповнивши щілини. Ви можете створювати з нуля різні деталі або додатково прикрашати дрібні предмети та прикраси. Ручки 3d – це чудовий спосіб творчо провести час. 

Купити 3d ручки – це хороший подарунок для творчих натур. Ціни на 3d ручки різняться в залежності від виробника, але у нас вони доступні та конкурентоспроможні. Замовити 3D ручку недорого можна у Львові та інших містах України в інтернет-магазині “MONAKO”.

Принцип роботи 3D ручок 

Принцип дії ручки надзвичайно простий. 3D-ручки працюють за методом пошарового наплавлення: нагрітий матеріал (пластик) наноситься по контуру шар за шаром через отвір в приладі. Після цього потрібно дати фігурці охолонути. Завдяки цьому на короткий час ви можете вільно сформувати її та поєднати з іншими елементами. З її допомогою ви можете “писати” на плоскій поверхні або в повітрі та створювати просторові об’єкти, малюнки, картинки та скульптури. 

Додатковою перевагою більшості моделей є безпечне нагрівання пластика, тому ручка 3D для дітей жодним чином не загрожує їм. Ви також можете легко змінити пластикову вставку, завдяки чому ваші роботи набудуть кольорів. 3-D ручка забезпечує додаткову зручність через відсутність проводів. У більшості випадків повністю зарядженого акумулятора вистачає на кілька десятків хвилин веселощів. 

Використання 3D-ручок 

З 3D-ручкою можна створювати як плоскі, так і просторові елементи. Більшість моделей дозволяють друкувати на повітрі, але це вимагає трохи практики та відчуття потоку нитки та швидкості її висихання. Освоївши це, ви можете створювати виняткові прикраси, дрібні прикраси, але також іграшки, статуетки чи інші дрібні предмети повсякденного користування. Також ніщо не перешкоджає використанню нагрітого пластику для заповнення тріщин та порожнин у різних об’єктах. 

Що можна намалювати з 3d ручки: 

  • створювати іграшки та фігурки; 
  • виготовляти прикраси; 
  • лагодити пластикові предмети;
  • скріплювати різні деталі; 
  • проєктувати складні конструкції. 

3-D ручки підходить дорослим, а також дітям з 8 років. 

Цікавитесь, де купити 3д ручку в Україні за привабливою ціною? Відповідь очевидна – інтернет-магазин “MONAKO”.

3d ручки купити для всіх 

Незалежно від компанії, обраний вами продукт, або це буде 3doodler start, 3doodler create, polaroid або dewang, купити 3d ручку – чудове рішення для дому та бізнесу. Від її переваг виграють діти та дорослі. Здатність намалювати об’ємний об’єкт здається майже магічною. Це також дозволяє звільнити величезну кількість творчості. Водночас є чудовим стимулятором розвитку ручних навичок, малювання та просторової уяви вашої дитини. 

З нами ваша дитина завжди буде в тренді! Запрошуємо в чарівний світ дитячих товарів. Товарів у яких висока якість і розумна ціна!

Читати далі