Автомати

Знайдено 4 товари
Фільтр
Фільтр
Ціна
-
Застосувати

У своїх іграх, маленькі хлопчики дуже часто виконують роль солдата або поліцейського. Іграшки, які необхідні під час такого виду діяльності – це іграшкові автомати. Вони заохочують фізичну активність, яка відіграє надзвичайно важливу роль у процесі дорослішання. Крім того, розвивають уяву, створюючи різні типи ігрових сценаріїв. Інтернет-магазин “MONAKO” пропонує широкий вибір якісних та безпечних моделей іграшкових автоматів для дітей. 

Іграшкові автомати продаються окремо або в комплекті з кульками. Деякі моделі виконані у кольорах справжньої зброї. Більшість наявних автоматів – кольорові, часто із зображенням улюбленого дитячого героя. У нас дуже вигідна пропозиція на іграшкові автомати, ціна на які вас приємно здивує. У продажу є товари, призначені для дітей від 3-ох років. 

Що потрібно врахувати при виборі іграшкового автомата? 

Для того, щоб іграшка надовго привернула увагу дитини, вона перш за все повинна бути реалістичною і максимально нагадувати справжню зброю. Конкретні моделі іграшкових автоматів також можуть відрізнятися за матеріалом патронів. Також дитячі автомати можуть різнитися в дальності пострілу, яка коливається від 5 до приблизно 20 метрів. Іграшковий автомат може мати різні додаткові елементи, такі як автоматична перезарядка або знімний магазин. 

Вибираючи іграшкові автомати варто розглянути кілька важливих питань: 

  • іграшки повинні мати необхідні дозволи; 
  • зброя має бути зручна для маленьких дітей; 
  • форма повинна ідеально лягати в руку дитини; 
  • зброя повинна бути проста у використанні.

Чумо вигідно купити іграшковий автомат в “MONAKO”

У нашому інтернет-магазині можна купити іграшкові автомати від провідних світових виробників, недорого та за доступною ціною. Асортимент регулярно оновлюється, плюс цікаві акції та бонуси.

Наш каталог також містить інші види зброї: пістолети, бластери, водну зброю та багато інших наборів. Щоб ви не обрали для свого малюка, знайте – ви придбаєте, якісний та надійний товар. Ми максимально швидко організуємо доставлення у Львів, Київ та інші міста України.

Читати далі