Іграшкова зброя

Знайдено 6 категорій

Іграшкова зброя користується особливою популярністю у хлопчиків різного віку. Являє собою імітацію реального зброї, призначеної для дитячих ігор. Використовується в рухомих предметних і сюжетно-рольових іграх. Її використання сприяє розвитку фантазії, уяви, координації рухів і дрібної моторики. Ігри з іграшковою зброєю стимулюють пізнавальну активність. 

Битися на мечах, стріляти з лука або переслідувати бандитів – всі ці веселощі забезпечить іграшкова зброя для хлопчиків. Можна розіграти безліч сценаріїв захопливої гри. Граючи в “войнушки”, малюк не тільки добре повеселитися з друзями, але і розвине вправність, спритність і уяву. Каталог інтернет-магазину “MONAKO”, крім класичної іграшкової зброї, містить: автомати та бластери зі звуком і світлом, пістолети, водна зброя, набори зброї, а також боєприпаси та аксесуари. У нас великий вибір іграшок для дітей різного віку. Такі іграшки створюють ефект реальності, а деякі моделі майже не відрізняються від справжньої зброї. 

Види іграшкової зброї для дітей 

  • стріляюча зброя – пістолети, автомати, кулемети. Для безпеки малюка та його оточення в залежності від віку, існує різний тип боєприпасів. Така зброя має – м’які кулі або кульки пластмасові. Деякі моделі працюють на батарейках; 
  • холодна зброя – ножі, кинджали, мечі. Можуть бути в наборі разом з щитом. Цю зброю оцінять любителі рольових ігор: з наборами іграшкової зброї з інтернет-магазину “MONAKO” можна грати в ніндзя, лицарів або піратів; 
  • водяна зброя – водяні пістолети та бластери, що стріляють водним струменем. У бластер заливається вода в спеціальний резервуар або в каністру-ранець зі шлангом, з якого надходить вода. Така зброя підійде для гри тільки в жарку погоду; 
  • метальна зброя – луки та арбалети, які стріляють здебільшого стрілами на присосках. Ця дитяча іграшкова зброя розвиває влучність і уважність дитини. З цією зброєю краще грати на вулиці, щоб не пошкодити нічого в домі.

Як вибрати іграшкову зброю для хлопчиків за віком? 

У виборі зброї важливо, щоб іграшка була безпечною для дитини, тому виробники зазвичай вказують вікові обмеження на упаковці. З іграшкою, яка не підходить за віком, малюк може просто не розібратися. 

Водяна зброя підходить для дітей і від трьох років – користуватися нею найлегше. Малюкові в цьому віці буде цікава зброя зі світловими та звуковими ефектами, а дитині старше (6-7 років) можна купити будь-яку іграшкову зброю: пістолет або бластер з м’якими патронами, лук зі стрілами або арбалет.

Критерії вибору іграшкової зброї

  1. Рекомендований вік дітей. Більшість моделей іграшкової зброї можуть стати небезпечними для зовсім маленьких дітей. Перед покупкою дитячого зброї зверніть увагу на цей параметр. 
  2. Матеріал виготовлення іграшки. Найчастіше для іграшкової зброї використовують високоякісний безпечний для дітей пластик. Обов’язково впевніться у відсутності різкого запаху в іграшки. 
  3. Інтереси дитини. Наприклад, якщо ваша дитина захоплюється науковою фантастикою, то їй можна подарувати бластер або світловий меч. У нашому каталозі ви можете купити іграшкову зброю на будь-який смак, в тому числі та тематичні набори. 

Ще більше іграшкової зброї ви знайдете у фірмових магазинах “MONAKO”. Ми гарантуємо швидке доставлення по Україні. Різноманітна іграшкова зброя та доступна ціна на неї – це ті ознаки, якими славиться наш магазин.

Зателефонуйте за номером телефону 0 (800) 33 11 15, щоб недорого купити іграшкову зброю в інтернет-магазині “MONAKO” і наші оператори Call-центру допоможуть вам вибрати та замовити серед великого асортименту іграшкової зброї саме цю, яка найкраще підійде для вашої дитини. 

Читати далі