Іграшки для малюків

Знайдено 10 категорій

Не знаючи багатьох критеріїв, вибір відповідної іграшки для малюків може бути складним, усі це прекрасно розуміють. Враховуючи це, ми вирішили вибрати найкраще для самих маленьких, зосередившись на високоякісній обробці, художній красі, а також на безпеці та розвитку потенціалу немовляти.

Відразу після народження дитині потрібен час, щоб звикнути жити в новому світі – тому  більшу частину свого часу, діти проводять уві сні та під час приймання їжі. Прикраси над ліжечком або кольори кімнати не грають великої ролі в цей період – все змінюється дуже швидко, і оскільки час присвячений сну, стає коротшим, виникає цікавість до навколишнього світу, яку слід негайно задовольнити. Тому найкращою альтернативою стають іграшки для новонароджених, які повинні бути адаптовані до поточних потреб та навичок дитини. 

Іграшки для самих маленьких цінителів зобов’язані відповідати найкращим стандартам якості в Україні. Саме такі товари для малюків пропонує наш інтернет-магазин “MONAKO”. 

Як підібрати найкращі іграшки для малюків? 

Якщо перерахувати два найважливіші фактори, які слід враховувати особливо при виборі конкретних іграшок, це безумовно буде стать і вік дитини.

Іграшки для малюків – це саме ці речі, які люблять купувати батьки. Виробники змагаються у творчості, тому на полицях магазинів повно барвистих іграшок та сучасних рішень. В інтернет-магазині “MONAKO” є великий вибір розвиваючих іграшок для немовлят з додатковими функціями та кнопками, які рухаються або видають звуки. Завдяки цьому вони впливають на органи чуття дитини, що стимулює та прискорює психофізичний розвиток. 

Купити іграшку для малюка не так вже легко, як здається на перший раз. Варто враховувати колір іграшки – немовлята не впізнають світлі кольори, наприклад, бежевий або сірий, тому різноманітність кольорів стимулюватиме розвиток зору.

Які іграшки потрібні дитині до року?

  • Іграшки для 3-місячної дитини – це переважно каруселі або приємні мобілі, що висять над колискою. У цьому віці дитина сама не тягнеться за іграшкою, і хоча вона вчиться самостійно підіймати голову, шлях до іграшок, які вимагають сидіння або бігу, все ще досить довгий. Вибираючи карусель, варто вибрати варіант з різними мелодіями та прикріпленими талісманами. 
  • Іграшки для 6-місячної дитини складають набагато різноманітнішу групу продуктів. У цьому віці малюк сам підіймає голову і починає повзати. Це сприятливий час для того, щоб познайомитись з іграшками, які підтримують вивчення певних навичок, таких як іграшки для купання, м’ячі чи іграшки на колесах, за якими дитина може слідувати, що спонукає її повзати. 
  • Через 3 місяці дитина починає жваво реагувати на музику, розгойдуватися чи стрибати ритмічно, тому іграшки для дітей 9-10-ти місяців, можуть відтворювати цілі мелодії чи пісні. Найкращим варіантом будуть інтерактивні іграшки. У цьому віці малюк стає дуже активним і намагається доторкнутися до всього, що йому трапляється. Скрипучі іграшки, брязкальця та прорізувачі для зубів стануть у пригоді – це саме цей час, коли молочні зуби ростуть дуже інтенсивно. 

Каталог товару у нашому інтернет-магазині “MONAKO” включає широку пропозицію іграшок для маленьких дітей, а також дозволяє комплектувати дитячі іграшки для малюків різного віку на будь-якому етапі розвитку.  Купити іграшки для малюків – це запорука підтримки та розвитку дитини.

Читати далі