Каталки для дітей

Знайдено 27 товарів
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Матеріал
Ціна
-
Особливості
Мова
Застосувати

Навчившись упевнено стояти на ніжках, малюки починають із захопленням вивчати свої нові можливості та навколишній світ. Безумовно, турботливі батьки намагаються запропонувати їм цікаві іграшки та розваги. Одною з таких розваг є каталки для дітей. Вони приносять окрім великого задоволення, користь для здоров’я та розвитку дитини.

Перший рік життя немовляти проходить в колясці та колисці. Трохи подорослішавши, малюк починає шукати різні виходи для своєї енергії. Рух для нього стає пріоритетним. Це ідеальний час, щоб купити каталку! 

Переваги та користь дитячих каталок

Каталки дитячі дарують вашій дитині не тільки багато радості, але й  стимулюють малюка до більш активних рухливих ігор, виступають вірними помічниками в навчанні ходьбі та знайомстві з можливостями власного тіла. Возити каталку можна з однаковим успіхом і вдома, і на вулиці. Ця іграшка при всій своїй простоті, залишається одною з найулюбленіших розваг для дітей раннього віку. Дитячі каталки спрямовані на поліпшення навичок зорово-моторної координації та загальної моторики.

Сучасні каталки являють собою справжній багатофункціональний розвиваючий центр. Виробники до складу такої іграшки включають не тільки інтерактивні елементи, але й доповнюють їх логічними сортерами, рахунками, кнопочками та іншими додатковими гаджетами. Переваги таких каталок в тому, що дитина зможе чергувати активні рухи з уявою, яку розвиватимуть додаткові деталі на каталці.

Батькам також буде цікаве питання практичності. Велика частина каталок не важкі, і виносити їх на вулицю, щоб забезпечити дитині цікавий активний відпочинок, буде нескладно. 

Купити каталки ви можете в інтернет-магазині “MONAKO”. У нас на сайті ви знайдете широкий вибір каталок для малюків різного віку. Всі іграшки, представлені у нас, зроблені з дотриманням високих стандартів якості. Ви можете бути впевнені у тому, що гра вашого малюка з каталкою буде приємною і максимально безпечною.

Якщо ви сумнівалися – купувати для дитини каталку чи ні – висновок після наведеної вище інформації напрошується однозначний. Хочете, щоб ваша дитина росла активною, здоровою та веселою – каталка для дітей буде тільки сприяти цьому. 

Читати далі