Конструктори

Знайдено 5 категорій

Дитячі конструктори – це корисні та захопливі іграшки з дрібних деталей. Їхні частинки збираються воєдино в певну фігурку – від морських кораблів, літаків до ще складніших конструкцій з підсвічуванням і акумуляторами. 

Розбудіть у своїй дитині, маленького конструктора. Нехай він будує та створює дивовижні структури, а водночас розвиває творче мислення, вправляє просторову уяву та зорово-ручну координацію. Конструктори, які ви можете замовити в інтернет-магазині “MONAKO”, приємно вас здивують, а ціна не заставить довго думати. У нас великий вибір різних наборів конструкторів з багатьма рівнями складності. 

У чому користь дитячих конструкторів

  • розвивають дрібну моторику, покращують координацію та акуратність;
  • привчають малюка до посидючості та терплячості; 
  • розвивають зорову пам’ять, логічне і критичне мислення;  
  • вчать дитину проявляти фантазію та уяву, знаходити нестандартні рішення і втілювати їх у життя; 
  • розкривають творчий потенціал малюка, сприяють закріпленню отриманих навичок; 
  • допомагають відвернути дитину від віртуальної реальності (телефонів, ПК); 
  • допомагають малюку в доступній формі зрозуміти ази геометрії та фізики. 

Вікові особливості та правила вибору 

Перше, на що варто звернути увагу при покупці конструктора – вікові обмеження. Виробники чітко ділять іграшки за віковими категоріями, і це неспроста. По-перше, чим старша дитина, тим складніший конструктор їй підходить. Малюкам до 3-х років буде нецікаво збирати залізницю з дрібних металевих деталей: подібна робота вимагає посидючості та уважності, тому дитина швидко занудьгує. З іншого боку, школярам нудно возитися з конструкторами з великих деталей, які вони можуть зібрати без проблем за 5 хвилин. 

Важливо дотримувати вікову градацію із міркувань безпеки. У конструкторах для дітей від 5-6 років багато дрібних деталей, які малюки молодшого віку можуть потягнути в рот і вдавитися. Іграшки для малюків виготовляють з екологічних матеріалів, без гострих кутів та великого розміру, щоб дитина не могла проковтнути елементи. Для старших дітей конструктори комплектуються моторами, батарейками та акумуляторами, які вимагають обережного поводження.  

Чому вигідно дитячий конструктор купити у нас

Усі дитячі конструктори Львів, Івано-Франківськ, Мукачево, Стрий, Новий Розділ та Свалява знаходяться в містах наших магазинів та доступні по цілій Україні в інтернет-магазині “MONAKO”. Конструктори, ціна на які гуманна – це товари від відомих виробників, які мають усі дозволи та сертифікати безпеки відповідно до чинних стандартів України. Щоб конструктори купити, потрібно відвідати на нашому сайті каталог товару та ознайомитися з великим асортиментом різноманітних та інтересних дитячих конструкторів, тоді ви будете абсолютно впевнені, що ваша дитина отримує найкраще. Ми хочемо, щоб покупками в MONAKO усі були задоволені, тому підтримуємо привабливі ціни та найвищу якість послуг. Щоб адаптувати нашу пропозицію до зростаючих потреб, ми постійно впроваджуємо нові продукти та бренди. 

Читати далі