Магнітні

Знайдено 18 товарів
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Матеріал
Ціна
-
Застосувати

Конструктори магнітні – справжній хіт останніх сезонів. Перш за все, вони приносять велику радість для дітей, а по друге дозволяють будувати дуже привабливі будівлі, розвивати навички та отримувати задоволення. Такі іграшки можна легко налаштувати відповідно до віку та можливостей дитини, і завдяки цьому ви завжди зможете виправдати очікування та заохотити малюка до творчої активності. Конструктори такої категорії підходять дітям від 3 років, і можуть бути корисними для старших дітей, яким понад 10 років. Хоча оптимальний вік використання такого конструктору 6 років. 

Магнітний конструктор – універсальна іграшка, яка буде цікава для хлопчиків, так і для дівчаток. Це не тільки незвична і захоплююча дитяча іграшка, але і корисна. Магнітні конструктори купити ви можете у нас в інтернет-магазині “MONAKO” 

Види магнітних конструкторів

Класичні набори, що складаються з металевих немагнітних кульок і магнітних паличок, обгорнутих в пластик. У них можуть входити додаткові елементи у вигляді пластикових деталей для більш різноманітного конструювання і додання виробам більшої міцності. У цьому виді магнітних конструкторів можна виділити окрему групу, яка призначена для молодших дітей. Конструктори мають збільшені палички та кульки, для запобігання їх можливого проковтування. В них використовується якісний матеріал, рекомендований для малюків. 

З плоских деталей. Набори, які придбали небувалу популярність завдяки активній рекламі на дитячих каналах і в мультфільмах. У таких комплектах магніти у вигляді невеликих стрижнів закладені в межі пластикових фігурок. 

Дерев’яні  конструктори з магнітним кріпленням. В набори входять дерев’яні кубики, пірамідки та інші фігурки в стінки яких вклеєні невеликі магнітики, деталі яких кріпляться одна до одної. 

З об’ємних пластикових деталей.  Не так давно з’явився вид магнітного конструктора, який являє собою пластикові куби у стінки яких вмуровані магніти. Набори містять багато вигадливих деталей, внаслідок чого можна втілити в реальність самі витончені фантазії. 

Тільки з кульок. Конструктори, що складаються тільки з невеликих магнітних кульок. Найпоширеніша їх назва – Неокуб. Про нього писати особливо нічого, крім того, що для маленьких дітей він просто небезпечний. Якщо ваша дитина вже не тягне в рот що попало, то цей варіант гідний розгляду, хоча його частіше продають як іграшку для релаксації і розслаблення. 

Переваги та користь магнітних конструкторів 

Діти, які грають самостійно, мають багато переваг, оскільки вони не тільки розвиваються, а також розганяють уяву, що дозволить їм подолати труднощі та тренувати своє самозречення. Окрім веселощів, діти навчатимуться принципу дії магніту. Під час захоплюючої гри вони дають волю своїй фантазії та будують незвичайні об’єкти, не тільки плоскі, але й складні, такі як об’ємні будівлі та різні типи геометричних фігур. Діти постійно працюють пальцями та руками, покращуючи відчуття дотику та точність рухів. 

Пам’ятайте, що дрібні предмети можуть бути небезпечними, тому рекомендований вік для гри з ними – від 3 років. 

Переваги магнітних блоків: 

  • розвивають просторову уяву та зорову координацію; 
  • проявляють себе під час тренування дрібної моторики, стимулюють творчість та уяву;
  • проявляють терпіння та самозречення; 
  • є універсальними в грі; 
  • дозволяють дізнатися про фізичні властивості, будову атома, молекули та притягання магнітного поля, є вступом до математики та геометрії; 
  • мають антистресову дію.

Як вже вище згадувалося, магнітні конструктори виготовляються з різних матеріалів – від дерева до пластику. Варто зазначити, що дерев’яні магнітні блоки, безумовно, будуть міцнішими та прослужать довше, ніж пластикові.

В інтернет-магазині “MONAKO” недорого продаються магнітні конструктори різних виробників. Магнітний конструктор купити можна безпосередньо на сайті, підібравши товари за віком та статтю. Перш ніж оформлювати замовлення, детально вивчіть каталог та ознайомтесь з характеристиками та ціною товару. 

Наші переваги: ​​ 

  • висока якість – ми продаємо тільки сертифіковані товари; 
  • безпека – найкрутіші оригінальні конструктори для дітей з зачищеними швами, без гострих кутів, виготовлені з нейтральних для здоров’я матеріалів; 
  • доступна ціна – ми часто проводимо акції, робимо знижки і подарунки до замовлень. 

Всі товари можна замовити з доставкою по Україні. При покупці на суму від 750 грн. доставка безкоштовна. Є можливість самовивозу з магазину MONAKO. Всю інформацію можна прочитати в розділах на сайті або отримати у консультантів магазину за телефоном 0 (800) 33 11 15.

Читати далі