Мобілі

Знайдено 12 товари
Фільтр

Мобілі – це невелика карусель над ліжечком малюка з підвішеними іграшками. Мобілі на ліжко – перша іграшка, яку побачать більшість малюків. Різнобарвні тварини, видаючи смішні звуки, змусять малюка насолоджуватися часом, проведеним у ліжечку. 

Сон – надзвичайно важливий момент у розкладі маленької дитини, якого дуже чекають батьки. Саме тоді малюк переходить у стан блаженного спокою, даючи собі час для росту та розвитку, а батькам – трохи відпочити та відновитися. На жаль, ми часто маємо справу з ситуацією, коли наша дитина не хоче або не може заснути. Тоді ми при міняємо різні методи, які мають полегшити цей процес. У справу вступають, казки, колискові пісні та різні аксесуари. Останні, дитячі мобілі на ліжечко можна замовити в пропозиції цієї категорії. 

Види дитячих мобілів

Сучасні виробники намагаються зробити життя молодих батьків максимально комфортним. Тому мобілі для малюків роблять наступних видів: 

  • Електронні мобілі. Обертаються і грають мелодію протягом певного часу. Деякі товари оснащені додатковим пультом управління; 
  • Механічні мобілі. Найпростіші винаходи, які мають принцип музичної шкатулки. За допомогою заводної пружини фігурки розкручуються і рухаються, а у процесі грає приємна музика; 
  • Мобілі без обертання. Можуть мати звуковий супровід, але рухатися не будуть. Деякі моделі оснащені функцією нічника, регулювання гучності та часом гри музики;

Як вибрати мобіль для малюка? 

Для зовсім маленької дитини оптимальним варіантом є мобіль повністю виконаний з пластику. Малюку в першу чергу важлива різноманітність кольорів, рух і музика, а пластик легко утримувати в чистоті. Більш зрілим малюкам, рекомендуються мобілі з текстилем – вони м'які, безпечні та екологічні, що дозволить дитині гратися з ними.

При покупці також варто звернути увагу на кількість і якість мелодій. Їх має бути декілька, щоб швидко не набриднути дитині. Ідеально, якщо звучання буде глибоким, максимально природним. Регулювання гучності є величезним плюсом, адже мобілі використовуються в моменти неспання, і в моменти сну. 

Що стосується принципу роботи, то електричні варіанти безумовно зручніше механічних — вони більш функціональні, мають багато мелодій, що не вимагають частого ручного заводу. І головний критерій: надійність кріплення. Важливо, щоб карусель не впала, адже навіть мінімальна вага може завдати дитині травму. 

Хочете купити мобілі у м. Львів? Мобілі яка ціна? На усі ці питання дасть відповідь інтернет-магазин “MONAKO” У нас є широкий асортимент та продукція авторитетних і цінованих батьками брендів: Chicco, Fisher Price, Land of b, Canpol Babies та багато інших. Мобілі на ліжечко купити не складе ніяких труднощів, якщо відвідати наш каталог та обрати найкращий варіант для свого малюка.

Читати далі