Настільні ігри

Знайдено 5 категорій

Дитині з раннього віку потрібно розвивати свої інтелектуальні здібності, щоб надалі успішніше складалося її життя в майбутньому. Кращий спосіб пізнання навколишнього світу для малюків – це настільні ігри. Окрім користі – це цікавий спосіб проведення часу – будь то з сім’єю чи з групою друзів. Настільні ігри можуть стати чудовою подарунковою пропозицією на різні випадки життя, і не тільки для дітей – це задоволення, до якого із захопленням потягнуться люди різного віку. 

Вибрати та купити настільні ігри для дітей вкрай важливо для батьків. В епоху глобальної комп’ютеризації та стрімкого зростання новітніх технологій, вони не втратили своєї актуальності. У кожної людини в дитинстві повинні бути подібні розваги. Щодо вибору, тут є де розігнатися. Наш інтернет-магазин “MONAKO” пропонує ігри настільні різних видів, серед яких: дорожні, розважальні, пізнавальні, головоломки та економічні настільні ігри. Окрім багатьох видів вибір є для різних вікових категорій, від ігор для малюків до ігор для компанії дорослих.

 Як настільні ігри допомагають розвитку дитини?

Настільні ігри вкрай важливі у ранньому віці дитини. Адже головними критеріями, які вони розвиватимуть є розум та уява. Загалом у них одні переваги та зовсім немає недоліків.  

  • Настільні ігри – запорука задоволення для всіх. Грати з дітьми у настільні ігри є настільки вигідним насамперед тому, що такі ігри завжди є причиною веселощів не тільки для дитини, а й для інших людей, які беруть участь у грі;
  • Це також дозволяє проводити більше часу разом, що є дуже важливим для кожної дитини та батьків. Важливим плюсом є те, що ознайомлення дитини з цією формою розваг можливо з самого раннього віку!;
  •  Ігри такого роду розвивають у дітей логічний склад розуму і навчають здатності аналізу ситуації;
  • Настільні ігри навчають грати у веселій та змагальній формі. 

Великою перевагою настільних ігор є те, що вони виконують багато освітніх функцій. Вони з раннього віку вчать дітей здоровим змаганням. Безумовно, що буде краще, якщо вони почнуть змагатися зі своїми братами та сестрами та своїми батьками, ніж якби зіткнулися з такими проблемами непідготовленими в дитячому садку чи школі. Граючи разом у настільні ігри, батьки можуть навчити своїх дітей, що таке здорове змагання та як дотримуватися основних правил. Це також чудова можливість навчити свою дитину бути чесною і дотримуватися правил; 

  • Настільні ігри вчать дітей логічному мисленню. Завдяки настільним іграм діти вчаться аналізувати отриману інформацію та використовувати її у своїх цілях. Ігри також дають дітям можливість подумати та знайти найкраще розв’язання проблем, з якими вони стикаються; 
  • Настільні ігри підтримують творчі здібності та навчають стратегії.

Граючи в настільні ігри, діти також вивчають стратегії та приймають правильні рішення. Такі можливості вони мають насамперед у складніших іграх, в яких крім сліпої долі, важливо також, як дитина планує свій наступний крок і як розвиває характер. Завдяки цьому дитина розвиває свою уяву і вчиться думати на кілька кроків вперед, передбачаючи наслідки прийнятих один раз рішень.

Чому варто купити настільні ігри в MONAKO?

Ми надаємо дуже цікаві пропозиції для всіх тих, хто відчуває брак розваг для дітей та всієї родини. Щороку наша пропозиція збільшується асортиментом нових ігор та головоломок. Вечірки та логічні ігри мають дуже сильні позиції в нашому асортименті, що зробить багато зустрічей з друзями чи родиною більш приємними. Кожен шанувальник настільних ігор знайде щось для себе. 

Якщо ви шукаєте, де купити у Львові для свого сина або дочки дитячі настільні ігри, замовте їх на сайті MONAKO. У нас низькі ціни на всі види ігор, оперативна доставка та якісний товар. Щоб купити настільні ігри недорого, швидко та зручно доведеться зробити декілька легких дій: Зайти у каталог товарів, ознайомитися із продукцією, яку ми пропонуємо та замовити найкращий для себе варіант. 

Читати далі