Нічники, проектори

Знайдено 21 товар
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Матеріал
Ціна
-
Особливості
Застосувати

Здебільшого маленькі діти бояться темряви. Є кошмари, проблеми з засипанням або страх самотності. Запевнення батьків про те, що боятися нічого, не завжди дієві. Тому можна спробувати приборкати страх за допомогою спеціальних гаджетів. Найкращі з них – дитячі нічники, проектори, світильники. 

Ці пристрої випромінюють світлові ефекти на стіні або стелі. Найчастіше це зірки, але зустрічаються інші форми (наприклад, серця, повітряні змії, тварини). Завдяки вбудованим світлодіодним лампам вони мають різні кольори, які можна вибирати відповідно до уподобань дитини. 

Рухомий проектор для дітей часто також оснащений звуковими ефектами. Це колискові пісні або тихі звуки, які дозволяють розслабитися. Деякі пристрої можна під’єднати через USB або Bluetooth зі смартфоном для відтворення улюблених пісень. 

Які переваги при покупці  нічників, проекторів та світильників? 

Вище перераховані види освітлення для дітей також мають інші переваги та застосування. Вони можуть: 

  • бути прикрасою кімнати, 
  • стимулювати творчі здібності, 
  • служити стандартною лампою (з відповідним накладенням), 
  • створити приємну атмосферу в кімнаті, 
  • можна використовувати, як освітлення з приводу різних свят. 

Дитячий нічник пригодиться з перших днів народження немовляти. Максимальний вік – необмежений. Буває, що і школярі не можуть спати у своїй кімнаті, яка нічим не висвітлюється. А приємне розсіяне світло дарує спокій і робить приміщення затишним та “виганяє з-під ліжка злих драконів”.

На що дивитися при виборі дитячих нічників? 

Вам потрібно звернути увагу на кілька моментів: 

  • Склад. У складі матеріалу не повинно міститися шкідливих речовин, тому що цим пристроєм будуть користуватися діти. 
  • Спосіб заряду. Якщо ви збираєтеся брати з собою нічник в поїздку або куди-небудь ще, то зверніть увагу на аксесуари, що працюють на батарейках. Якщо ж ваш нічник завжди перебуває вдома, то багато моделей працюють від розетки та USB-кабелю. 
  • Варіанти освітлення. Виробники пропонують моделі як з єдиним кольором освітлення, так і з цілим набором різних відтінків. Багато проекторів оснащені різнокольоровими світлами, що створює святкову обстановку і стане в нагоді на різних домашніх заходах. 
  • Форма. Дитині буде набагато приємніше отримати в подарунок проектор зоряного неба у вигляді іграшки. А дорослим більше підійдуть лаконічні та стримані форми (наприклад, циліндр, куля і багатогранник).

Якщо вам цікаво, який нічник купити, щоб зробити ночі вашого малюка казковими та спокійними, ми пропонуємо купити нічник зоряне небо. Цей пристрій – чудовий спосіб тримати наших дітей годинами в тиші та спокої. 

Наш інтернет-магазин “MONAKO”, пропонує замовити різноманітне освітлення для дітей. 

Якщо ви плануєте купити нічник дитячий, проектор та світильники, то ви знаходитесь в правильному місці. У нас є дитячі нічники саме такі, які потрібно вашій дитині!

Читати далі