Пенали

Знайдено 0 товарів
Фільтр

Немає товарів для відображення

Дитячі шкільні пенали — це не тільки базове спорядження кожного учня, а й хороший помічник в школу. Зараз в інтернет-магазині “MONAKO” є дуже широкий вибір канцелярського приладдя в тому числі пенали шкільні та все необхідне для дітей до школи. Тут ви знайдете сотні різних моделей пеналів, як для хлопчиків, так і для дівчаток.   

Шкільний пенал купити не так важко, але перш ніж шукати шкільні пенали у Львові, варто було б ознайомитися  із видами пеналів та на основі цього, правильно підібрати оптимальний варіант для вашої дитини.

Як вибрати пенал для дитини?

Раніше шкільні пенали виготовлялися з дерева, а пізніше — з жорсткого пластику. Сьогодні найчастіше використовуються легкі, синтетичні тканини або екошкіра. Тип використовуваного матеріалу є надзвичайно важливим критерієм при виборі пеналів для дітей. Адже, щоб зменшити тягар на хребет дитини, шкільний рюкзак повинен бути обладнаний найлегшими аксесуарами.

Учні звертають особливу увагу, коли обирають шкільний пенал для ручок, олівців, фломастерів. Дітям молодшого віку важливо організувати інтер’єр, який повинен бути багатим на відділення та кишені. Для студентів трохи старшого віку найважливішим є сучасний дизайн, який підкреслює стать та унікальність. Щоб виправдати очікування молодих і старших користувачів пеналів, наш інтернет-магазин “MONAKO” зібрав кілька десятків дизайнів на вибір, у різних кольорах, з привабливими графічними мотивами, а також пенали з декількома відділеннями. Серед великого асортименту наших сучасних пеналів, ваші діти обов’язково знайдуть для себе, потрібну модель.

Для вас, як для батьків, довговічність та функціональність такого обладнання, безумовно, важливіші. Тому запевняємо вас, що продукція, яку ми пропонуємо, надходить тільки від перевірених виробників. Пенали виготовлені з міцних тканин, стійких до стирання, небиткого пластику та доповнені хорошими аксесуарами, вони витримають кілька років інтенсивного використання.

Наші пенали також безпечні. Це пояснюється їхніми формами із закругленими кутами, закінченими міцною обробкою. Використання пенала навіть маленькою дитиною не становить ризику отримати травму. Крім того, продукція має сертифікат, що дозволяє використовувати їх дітям.

Які є види шкільних пеналів?

Ринок заповнений величезною кількістю різноманітних пеналів — вони спокушають акційними цінами та ефектним зовнішнім виглядом, але не всі працюватимуть однаково добре під час шкільних занять. Тому щоб шкільні пенали купити потрібно бути обізнаним в даному питанні. Варто знати, які є види пеналів, щоб обрати цей, який найкраще виконає потрібні завдання. 

  1. Пенали з аксесуарами та пенали без аксесуарів. Перш ніж купити пенал шкільний, варто визначити, чи потрібна вашій дитині модель з аксесуарами чи ні. Пенал з аксесуарами, це ідеальний варіант, особливо для молодших школярів, які користуються олівцями та фломастерами. Такий пенал набагато рідше використовується старшокласниками.
  2. Пенали з одним та декількома відділами. Пенали можуть бути одно, двох або трикамерними. Кількість відділень відіграє не аби яку роль при правильному виборі пеналу. Молодші діти зазвичай хочуть пенал з великою кількістю різних предметів. Звичайно, не всі вони виявляються необхідними, і варто врахувати, що такий трикамерний пенал може важити досить багато і займати багато місця. Іноді пенал з двома відділеннями є більш практичним, ніж той з трьома, тому перевірте, що пенали є в аксесуарах. А може бути інакше. Слід також взяти до уваги, що пенал для дитини, яка знаходиться на порозі навчання, має виглядати по іншому, ніж обладнання учнівського пенала на кілька років старше. Деяких учнів влаштовує однокамерний пенал, інші (особливо дівчата) не можуть обійтися без більшої моделі. Цікаве рішення однокамерний пенал з додатковими внутрішніми клапанами.
  3. Пенал шкільний у формі трубки та косметички. Набагато менш складні пенали у формі трубки або косметички особливо популярні серед підлітків, які рідко користуються олівцями або маркерами. Ці шкільні пенали для дівчаток, також добре підходять для хлопчиків. У таких пеналах великий обсяг для ручок, олівців, маркерів, лінійок та гумок, як ідеально впишуться у пенал типу косметички. Трубки трохи більш просторі - вони також можуть містити ручки, олівці та маркери, тому теж є варіантом для молодших школярів. 

Пенали для маленьких та старших учнів, для хлопчиків та дівчаток, з героями мультфільмів та іншими персонажами – все це є у нашому інтернет-магазині “MONAKO”. Виберіть і придбайте пенал, який найбільше сподобається вашій дитині! 

Читати далі