Пістолети

Знайдено 18 товарів
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Ціна
-
Особливості
Застосувати

Дитячі пістолети – одна з найбажаніших для хлопчиків іграшок. З такою іграшкою, можна грати у війну, поліцейських і бандитів, грабіжників або мисливців, розігруючи драматичні сюжети з друзями у дворі або будинку. Цікаво грати зі зброєю та одному, стріляти по мішені на стіні або по порожніх бляшаних банках для розвитку влучності. Головне – не забути магазин запасних патронів: з кульками, м’яких куль, пістонів з присосками, пластикових кульок. 

Ні для кого не секрет, що рольові ігри найбільш охочі для дітей. В той час, як дівчата будуть раді проводити довгі години, граючи вдома з ляльками, хлопчики виконуватимуть роль відважних солдатів. Тому, якщо ваш малюк любить грати у війну, йому знадобляться відповідні іграшкові пістолети, які в уяві дитини дозволять перейти на справжнє поле бою. 

Ми рекомендуємо пропозицію різноманітних пістолетів для дітей, які виявляться чудовим подарунком для маленьких шанувальників іграшкової мілітарії.

Для чого дитині потрібен іграшковий пістолет

Дитячий пістолет дозволять вашій дитині вести захопливу рольову боротьбу, де його супротивниками будуть уявні персонажі або друзі із двору. Такі ігри розвивають у дітей:

  • уяву;
  • вправність (координація рухів);
  • влучність;
  • фізичну форму;
  • швидкість реакції;
  • вчать вмінню вигравати, а також приймати поразку.

Немає нічого поганого в тому, щоб купити дитячі пістолети. Якщо дитина розуміє сенс гри та дотримується правил, нема потреби забороняти їй користуватися ними. Ці види іграшок загальнодоступні, і ви можете недорого їх замовити з декількох типів. 

Іграшкові пістолети купити краще тим, хто часто бере іграшку з собою в гості або поїздки – вона легко поміститься в рюкзак або за пояс та виглядає максимально реалістично.

Що містить наша пропозиція

Наша пропозиція неодмінно виправдає очікування кожного маленького солдата та його батьків. Адже дитячі пістолети та ціна на них вас приємно здивують. Перевірте це та переконайтесь, що багатий асортимент йде поряд з якістю та конкурентоспроможною ціною.

Каталог інтернет-магазину “MONAKO” пропонує не тільки купити дитячий пістолет, але і подивитися фото, почитати характеристики та порівняти ціни. У нашому асортименті є моделі різних серій, а також цілі набори пістолетів. 

Придбати дитячі пістолети і автомати дуже легко та просто. У разі виникнення труднощів, зателефонуйте за номером 0 (800) 33 11 15 де ви отримаєте консультацію від фахівців нашого Call-центру. Доставлення здійснюється оперативно по всій Україні. 

Читати далі