Ролики

Знайдено 16 товарів
Фільтр

Дитячі ролики можуть стати чудовим способом для вашої дитини, щоб проводити час на свіжому повітрі. Вони не тільки зміцнюють м’язи та опорно-руховий апарат, а й врівноважують, покращують координацію та забезпечують величезне задоволення.

Наш магазин пропонує вам вибрати та купити дитячі ролики, за допомогою яких можна буде весело провести час, як вашій дитині, так і вам. Ролики для дітей представляють вам таку можливість. Завдяки високим стандартам якості виготовлення, це буде відмінний вибір для покупки. Ви однозначно порадуєте вашого малюка, коли вирішите купити йому дитячі ролики.

Як правильно вибрати ролики для дітей?

Перед покупкою варто знати, як вибрати правильні ролики для дітей. Найважливіший параметр – це розмір взуття. Зверніть увагу, що воно повинно бути на 0,5 розміру більше за ваш розмір. Ця проблема не існує, коли батьки вирішують використовувати регламентовану модель.

Інше важливе питання – це тип кріплення в роликах. Більшість моделей мають застібки, але є і шнурки. Найкращий і найзручніший варіант – це поєднання обох типів (так звана триступенева застібка). Слід також звернути увагу на: гальмо, якість виготовлення, тип коліс, а також розмір коліс.

Користь та переваги від катання на роликах

Катання на роликах для дитини – це гарантія добре проведеного часу і відмінного настрою. Для дитини це буде відмінне тренування для ніг. Катаючись на роликах, дитина почне розвивати в собі такі важливі якості, як:

  • спритність;
  • сміливість;
  • рухливість.

Це приємне і веселе заняття навчить дитину, як:

  • піклуватися про своє здоров’я;
  • про підтримання гарної фізичної форми;
  • більше часу проводити на свіжому повітрі.

Роликове катання особливо популярне серед дітей та підлітків. Підлітковий вік сприяє не тільки веселощам, але й пізнанню нового – діти більш стійкі до невдач і мають сильну мотивацію долати труднощі, особливо якщо вони навчаються кататися на роликах разом з друзями. Ролики дитячі можна замовити відповідно до ваших навичок та віку.

Якщо ваша дитина захопиться цим цікавим заняттям, то ми також пропонуємо відвідати каталог сайту та обрати відповідне додаткове спорядження (шолом, наколінники…) або придбати усе в комплекті з роликами. Придбання цілого комплекту буде кращим, а ціна меншою в порівнянні, коли аксесуари добирати окремо. Ваша дитина буде в безпеці за допомогою аксесуарів, які пропонує наш інтернет-магазин!

Купити ролики для дітей в інтернет-магазині “Монако”

Ролики – найкращий спосіб прищепити дітям турботу про здоров’я і тягу до спортивного відпочинку. Прогулянки стануть цікавіше і веселіше з дитячими роликами. Пропонуємо вам вибрати та недорого купити дитячі ролики в інтернет магазині “MONAKO”.

Для вас працюють фахівці-консультанти, які завжди допоможуть вам визначитися з вибором. Окрім того, ви можете відвідати наші магазини в містах Львів, Івано-Франківськ та інших. Доставлення дитячих роликових ковзанів здійснюється без жодних труднощів по всій Україні. Приємного вам проведення часу, і головне, проведіть його з користю для здоров’я.

Читати далі