Рукоділля

Знайдено 6 товарів
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Ціна
-
Кількість кольорів
Застосувати

Рукоділля для дітей – просте і веселе, розвиває уяву та навички ручної роботи вашої дитини. Саморобні іграшки подарують нашим дітям багато радості. Якщо ви не уявляєте, як проводити вільний час з дитиною, ось вам кілька цікавих натхнень.

Набори для рукоділля, що включають вишивання і в’язання за схемами популярні завжди. Завдяки клопіткій ручній праці народжуються справжні витвори мистецтва. На створення деяких ексклюзивних речей йде багато часу. Результат при цьому перевершує всі очікування.

Види рукоділля для дітей в пропозиції інтернет-магазину “MONAKO”

Видів рукоділля у нас достатньо, щоб задовольнити інтереси маленьких талантів. Деякі з них більш притаманні для хлопчиків, наприклад – випалювання по дереву, а інші будуть цікавіші дівчаткам – вишивання хрестиком, вишивання бісером, хоча хлопчикам теж може бути цікаво. 

Інтернет-магазин “MONAKO” включає у свою пропозицію такі види рукоділля:

  • вишивання (хрестиком і гладдю);
  • алмазна техніка (вишивка); 
  • гравюра для дітей;
  • вишивання бісером;
  • термо-мозаїки.

Рукоділля і його користь для дітей

Для тих, хто любить дитяче рукоділля, набори вишивання хрестиком стануть справжньою знахідкою. Саме цю техніку освоїти найлегше. Таке проведення часу дуже корисне. Створюючи картини або ексклюзивні речі, дівчатка вчаться: 

  • цінувати прекрасне;
  • отримують естетичну насолоду;
  • розвивається моторика рук; 
  • виробляється посидючість;
  • збагачується уява та фантазія.

Цінним є й те, що своїми руками можна зробити унікальний подарунок. Самодостатнім подарунком також можуть стати набори для рукоділля. Вибір необмежений. Комплектація також може бути різною, окремо можна купити аксесуари для рукоділля. 

Вишивка, в’язання, аплікації з тканини, шпильки – все це можна зробити самостійно. Стильні браслети або сережки власноруч, саморобні іграшки – такі заняття сприймаються дітьми “на ура”. Праця в рукоділлі вкрай клопітка. Важливим моментом у створенні гарних речей є беззаперечне виконання інструкцій. Якщо переплутати колір або вибрати неправильний відтінок, то зміниться результат. Особливу увагу до дрібниць слід проявити, якщо перед вами – набір для вишивання бісером. Тут в комплект входитиме кількість бісеринок кожного кольору за відповідною схемою. Деякі набори можуть містити запасні намистини. Нитки, стрічки та бісер завжди можна замовити окремо. При створенні дизайнерських речей все обмежується тільки власною фантазією. 

Де найкраще купити набори для рукоділля?

Товари для творчості пропонує недорого магазин рукоділля, дитячих іграшок та канцтоварів – “MONAKO”. Асортимент дозволяє вибрати різнопланові варіанти, що дозволить вам знайти найкращий набір для рукоділля. Доставлення здійснюється по всій Україні.

Щоб переконатись, що якість та ціна вам підходять, зайдіть у каталог товарів та детально ознайомтесь з усіма даними та характеристиками про товар. 

Читати далі