Скейтборди

Знайдено 30 товарів
Фільтр
Фільтр
Бренд
Стать
Вік
Матеріал
Ціна
-
Застосувати

Скейт дитячий не такий простий, як здається, але для дітей це дуже весело. Крім того – це чудовий інструмент для тренування рівноваги та координації. Кожна форма активного відпочинку на вагу золота – вона підтримує імунітет дитини та її психомоторний розвиток.

Скейтбординг – це не лише спорт – це спосіб життя. Юні скейтбордисти тренують не тільки тіло, але і характер. Тренування вимогливі – перш ніж освоїти обраний трюк, доведеться повторювати його багато разів. Коли ваша дитина попросить у вас скейтборд, ідіть і купіть його. Воно того варто!

Типи скейтбордів

Існує кілька основних типів скейтбордів. Вони відрізняються за розміром, формою та застосуванням. Кожен з них використовується для виконання різних трюків або акробатики.

  • Скейтборд класичний – підходить для катання з перешкодами в парках і виконання стрибків на різних гірках і сходинках. Дошка складається з 7-9 спресованих шарів дерева, обидва краї у неї загнуті вгору. Підшипники та колеса призначені для виконання трюків, тому скейтборди не розраховані на звичайну їзду по місту.
  • Pennyboard – Коротка пластикова дошка, легка і дуже спритна. Вона відмінно працює в скейтпарку, але дитина також зможе зручно кататися на ній по місту. Pennyboard тонка та легка дошка і має розміри близько пів метра, тому її легко помістити в рюкзак.
  • Longboard – як випливає з назви, це довга дошка з характерними, звуженими кінцями. Його форма нагадує подовжену краплю розміром близько метра. В основному використовується для їзди по місту на довгих, рівних ділянках.
  • Waveboard (або snakeboard) – дві з’єднані дошки. Кожна деталь може обертатися незалежно від іншої. Поворот по осі робить їзду на waveboard дуже ефективною. Щоб освоїти техніку катання на цьому скейтборді, потрібен час. Починати потрібно на рівній місцевості. Через деякий час ви можете спробувати подолати на ньому невеликі перешкоди.

Найбільш поширеними серед перерахованих типів вважаються класичний скейтборд та pennyboard.

Як вибрати скейт для дітей?

Скейтборд для дітей – це засіб, що вимагає гарної координації, тому дошкільний період ще не є сприятливий час, щоб купити скейт для дитини. Фахівці радять купувати скейтборд дітям, яким виповнилося 7 років. Вважається, що в цьому віці у них вже сформована координація рухів. Однак не будемо ставитися до цього як правило – все залежить від індивідуальних схильностей дитини. Якщо кількарічна дитина добре володіє самокатом або роликами та мріє про скейтборд, немає ніяких протипоказань для того, щоб дати можливість малюку, спробувати себе в цьому. Звичайно, окрім скейтборду для безпеки потрібен шолом та набір допоміжних аксесуарів. Завдяки їм ви забезпечите безпеку у разі падіння.

Вибрати скейтборд для початківців – непросте завдання. Тут велика кількість нюансів, які грають при покупці велику роль, і про які знає не кожен. Новачок ви чи професіонал, маєте намір купити готовий дитячий транспорт або хочете зібрати його самостійно, необхідно мати загальне уявлення про конструкцію і роботу деталей.

  • Дошка є основою і фундаментом. Ширина може бути різна. Найпопулярніший варіант – 8-дюймова. У процесі катання скейтбордист з легкістю зрозуміє, підходить йому такий розмір, чи можливо потрібна дошка ширше / вужче. Довжина дошки особливої ​​ролі не грає.
  • Підвіски, за допомогою яких до дошки кріпляться колеса і підшипники. Підвіски повинні бути рівні та в якому разі не ширше дошки. Колеса повинні не виступати, а ховатися під дошкою.
  • Колеса розрізняються за розмірами та жорсткістю. Чим вони більші, тим швидкість вище, а дошка важче. Маленькі колеса по швидкості повільніше, швидко зношуються, зате дають більший контроль в управлінні. Стандартними вважаються 54-міліметрові колеса.
  • Підшипники допомагають рухатися на дошці. Класифікуються за маркуванням ABEC (Annular Bearing Engineering Council): від найміцніших і менш швидких для початківців (1 і 3) до швидкісних для професіоналів (5, 7 і 9). Найпоширеніші підшипники – ABEC 3, ABEC 5 і ABEC 7.
  • Наждак (шкурка) наклеюється на поверхню дошки для міцного зчеплення з взуттям.

Купити скейт для дитини в інтернет-магазині “Монако”

Купити скейт дитячий можна недорого в інтернет-магазині “MONAKO”, не виходячи з дому, просто заходите в каталог на сайті, дивіться фото, порівнюєте моделі, читайте характеристики та кліком мишки замовляйте найбільш відповідну модель.

Великий вибір і можливість доставлення в будь-яке місто України дозволять вам зекономити час та вибрати достойну модель у якої хороша якість та доступна ціна.

Замовити скейтборд, penny board можна через корзину сайту або подзвонити по номеру 0 (800) 33 11 15. Доброзичливі співробітники call-центру “MONAKO”  завжди готові відповісти на додаткові питання.

Читати далі