Творчість і розвиток

Знайдено 11 категорію

Хочете зробити вагомий внесок у творчість і розвиток своєї дитини та подарувати по-справжньому корисний подарунок? Купуйте набори для дитячої творчості, з яким діти зможуть самостійно своїми руками створити витвір мистецтва! Залежно від віку та вподобань дитини можна замовити та подарувати: набори для ліплення, для рукоділля, мозаїки, картинки по номерах, 3D ручки, аплікації та різноманітні аксесуари. 

Набори для творчості покликані не тільки допомогти правильному розвитку дитини, але також допомагають дитині розкрити свій творчий потенціал і талант. З їх допомогою малюк зможе знайти улюблене заняття. Набори для творчості дуже різноманітні та представлені в широкому асортименті в нашому інтернет-магазині “MONAKO”.

Види та характеристики наборів з категорії “Творчість і розвиток” 

  • для ліплення. За допомогою м’якого пластиліну або тіста для ліплення ваша дитина зможе вивчити різні форми предметів, навчиться взаємодіяти з пластикою матеріалів; 
  • для рукоділля. Завдяки подібним наборам, ваша дитина самостійно може створювати оригінальні та стильні вироби; 
  • для малювання. Відмінно розвиває уяву і фантазію, дозволяє повною мірою розкрити творчий потенціал малюка та вивчати велику кількість кольорів; 
  • для створення прикрас. Асортимент таких наборів досить широкий, і вони дозволяють створити як милі дитячі шпильки та гумки, так і елементи декору приміщення; 
  • науково-пізнавальні набори. Ці набори можуть розкрити дитині всю красу точних наук, а також в доступній ігровій формі провести різні досліди. 

Критерії вибору і поради

Існує два основні критерії, яких потрібно дотримуватися при виборі наборів для дитячої творчості:

  1. Вік. Товари для творчості поділяються на певні вікові групи, рекомендовані виробником. Купувати їх необхідно з урахуванням цих рекомендацій. 
  2. Уподобання та інтереси дитини. Для того, щоб ваша дитина з цікавістю поставився до набору для розвитку та творчості, рекомендується враховувати особливості характеру дитини та схильності, а також побажання. В цьому випадку ви зможете не тільки реалізувати її творчий потенціал, а й подарувати незабутні емоції. 

Недорого купити творчі набори для дітей, пропонує інтернет-магазин “MONAKO” з доставленням по всій Україні. Зробіть замовлення через каталог на сайті або зателефонуйте на номер 0 (800) 33 11 15, і оператори Call-центру нададуть вам детальну консультацію та допоможуть із вибором замовлення. У багатьох великих містах працюють пункти самовивозу. Якщо такий варіант вам не підходить, замовляйте доставлення наборів для рукоділля Новою Поштою.

Щоб знайти відповідний набір для творчості в каталозі, скористайтеся пошуком по розділах. Ви зможете швидше вибрати потрібну категорію товарів, оцінити їх популярність, рейтинг, порівняти яка ціна, подивитися фотографії та прочитати характеристики. 

Читати далі